Informace o nás

Jsme normální kluci kteří se zajímají o hudbu, osvětleni a hlavně zábavu a poznávání nových lidí a zkušeností.O hudbu a světla se zajímám již od dětství. První větší pokrok však nastal až v roce 2002 kdy jsem dělal klubového DJ v již zaniklém brněnském klubu. Po této zkušenosti jsem začal dělat mobilního DJ s vlastní aparaturou a od roku 2009 spolupracuji s kamarády které zajímají lasery. Zároveň jsem v roce 2009 založil projekt partyshow.cz. Díky tomuto projektu jsme nabrali hromadu zkušeností. Kalendář akcí je plný a proto jsme chtěli naši největší zálibu lasery odtrhnout a věnovat se jim více na samostatném projektu.

Rádi přivítáme další nadšence a fandy a podělíme se s našima zkušenostma.

Momentálně jsme schopní uspořádat kvalitní plně barevnou lasershow včetně ozvučrní pro malé, střední i velké sály. Za sebou mám již nesčetně akcí.

Spolupracovali jsme i se známějšími osobnosti jako je moderátor brněnského rádia Krokodýl Petr Holík (moderátor jedné série Superstar), moderátor a výborný DJ Aleš Pudivítr a další neméně známý DJ. Dlouhodobě spolupracujeme s několika kluby na jižní Moravě.

Historie projektu

Samotny projekt LaserParty je poměrně nový a nepřímo navazuje nebo spíše odbočuje od prpojektu partyshow.cz. O samostatných stránkách jsme již delší dobu přemýšleli, ale k realizaci jsme se dostali až v červnu 2012. Ozvučením, osvětlením, DJ se zabýváme od roku 2007a první větší 3barevný laser máme od roku 2009. V roce 2010 přibyly další zelené lasery, ale hlavně profesionální plně barevny laser Kvant (1,6 miliónu odstínů barev).

Naši uživatelé

Lasershow může mít každý. Dříve byl laser nedostupný a když byl tak maximálně v zelené barvě. Dnes je vše naštěstí jinak a svou vlastni lasershow může mít každy na své oslavě narozenin, firemní večírek, svatba, soukromá doskotéka a další.

Byli jsme pozvání na různé akce od dětských přes svatby až po akce pro seniory.